Booking.com

Українські політичні анекдоти

Разместить рекламу на «Италия по-русски»
Изображение пользователя tania.milano.

Ребята, я знаю, что на портале много народа с Украины. Поскольку моя мама - украинка (я выросла в мешанной семье, каких было много в СССР - мама из Закарпатья, папа из Литвы, Вильнюс) - я, будучи по национальности "помесью кошки с чемоданом", как я люблю часто шутить, хорошо владею и украинским языком. В детстве провела много времени в Закарпатье, у бабушки, потому для меня это-вторая Родина, время от времени служу за тем, что происходит в этой стране...
Вот вам выкладка анекдотов на украинском языке, о Януковиче)))

Присоединяйтесь, комментируйте. Чувство юмора - пожалуй та вещь, которая даёт силы даже в самых грустных ситуациях!

Азаров після п'янки вранці проспaв на роботу. У нього дзвонить телефон. Приємний жіночий голос: Пане міністр, ви не бажаєте сексa по телефону?
- Звичайно, бажаю!
- Тоді з'єдную вaс з президентом!

___________________________________________

- А знаєш, Янович, мені братва подарувала на день народження книгу - церковну ... Євангеліє! З авторським автографом!

- Гониш?!

- В натурі, так і написано: Від Матвія...

__________________________________________

Тігіпко запропонував 9 рівнів захисту зарплати ... Перший можливий рівень - зменшити так, щоб нестрашно було втратити. Другий - скасувати зарплату, щоб не було чого втрачати. Третій - збільшити кількість робочих годин до 12, щоб до зарплати не дожили. Четвертий рівень - віддати Саші Януковичу, він збереже, у нього все надійно (поки що). Йде робота над наступними рівнями.

______________________________________________

Янукович каже вранці дружині:
-Сьогодні вночі бачив хороший сон - в Україні в 2020 році проходить зимова олімпіада, а Європа все ще вимагає випустити Тимошенко.

______________________________________________

-Кажуть, за участь в мітингах на підтримку регіоналів уже платять по 400 гривень.
-Причому однією купюрою з портретом Януковича

________________________________________________

- Янукович прийшов до влади - і посадив Тимошенко, Оланд прийшов до влади - і посадив Саркозі!
- Володя, це ти до чого?
- Та так, Дімон, міркую вголос ...

________________________________________________

- У президентів США і Росії є собака, а чому її немає у Януковича?
- Тому що не може бути IQ собаки вище, ніж IQ її власника.

________________________________________________

11 - класник заходить в мисливський магазин:
- Дайте мені карабін "Сайга", 10 патронів і пляшку горілки.
- Для чого тобі це все?
- Хочу пристрелити Президента!
- Ось тобі все, а спиртне дітям заборонено, та й промахнутися можеш!
_________________________________________________

Йде засідання в парламенті. Вирішують, як використати землю після Чорнобиля.
– Зерно сіяти не можна, картоплю садити – тим більше… А давайте все засіємо тютюном, а на пачках цигарок напишемо: « А міністерство охорони здоров’я попереджало!…»

_________________________________________________

"- Ало, це пральня?
- Х...чечня, б...я!! Кнопкі научісь, с...ка, нажимать! Міністєрство культури ета!!!"

_________________________________________________

Хитрий хід команди Януковича: запросили Лукашенко на фінал Евро-2012. Тепер європейські лідери не приїдуть через білоруського диктатора, а не через українського ..

_________________________________________________

Дзвінок по телефону Януковичу додому. Трубку бере дружина.
- Ало!
- Ало! А Вітю можна?
- А хто це?
- Це його однокласниця...
- Шлюха ти, а не однокласниця, Вітя в школу не ходив!!!

__________________________________________________

Гуляють якось Шрек, Білосніжка і Дюймовочка по лісі ... Йдуть-йдуть, дивляться - галявина, стоїть будинок, а на будинку написано - дзеркало правди.
Заходить туди Білосніжка. Виходить - плаче: "Я насправді не найкрасивіша - виявляється, ще є Спляча красуня!"
Заходить Дюймовочка. Виходить, теж плаче: "Я насправді не найменша - виявляється, є ще хлопчик-мізинчик!"
Заходить Шрек - виходить, злий як бик, і кричить: "ХТО ТАКИЙ ЯНУКОВИЧ???"

___________________________________________________

Викликав Янукович Азарова.
- Слиш, Янович? Обама - Нобелівський лауреат, Горбачов - лауреат! А я вже майже 2 місяці президент, а до сих пір не Нобелівський лауреат!
А ну, хапай валізу баксів і мотай домовлятися!
Азаров полетів до Швеції і дзвонить: - Федорич, все на мазі! Домовився! Залишилося тільки визначитися в якій області?
- Ну ти вааще, ах..їв Колян!
Звичайно ж в Донецькій!

___________________________________________________

Путін і Медведєв подарували Януковичу «мерседес» , але без керма .
Яник запитує: "а рулити то як?"
…йому й відповіли: "ти головне дави на газ ! а рулити ми будемо!"

 

Изображение пользователя honeys84.

Re: Українські політичні анекдоти

анекдоты неплохие, но настроение не поднимают, увы, слишком они на правду похожи. А интересно в России сочиняют анекдоты про влась или боятся?

Настройки просмотра комментариев

Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".
Наверх страницы

Отели в Италии