Booking.com

запись ребенка в загран паспорт в украинском консульстве в Риме

Разместить рекламу на «Италия по-русски»
Изображение пользователя aleksa8.

Здравствуйте уважаемые форумчане! Если кто то сталкивался с аналогичной ситуацией поделитесь пожалуйста опытом.Возможно ли вписать в консульстве украины в загран паспорт ребенка,какие действия и какие документы для этого нужны.Заранее благодарна за отзывчивость

Изображение пользователя irena_selska.

Re: запись ребенка в загран паспорт в украинском консульстве ...

фотографировать надо.мы год назад 5 летнюю дочь в паспорт мужа вклеивали. на территории консульства в Риме есть автомат фото.так что проблем не будет.сфоткаете и вклеите...

Изображение пользователя Елена Я..

Re: запись ребенка в загран паспорт в украинском консульстве ...

Я  понимаю, что если вписать дитенка в паспорт родителя, то до 7 лет фоткать не надо, а если личный паспорт дитю делать, то фоткать даже новорожденного? так что ли? (говорим про украину)

Изображение пользователя Basilio.
VIP-участник

Re: запись ребенка в загран паспорт в украинском консульстве ...

Елена Я. пишет:

Девушки-украинки, 3-месячного ребенка точно фотографировать не надо, чтоб в паспорт вписали? Подруга моя спрашивает, завтра собирается в Милан.

Противоречивые сведения поступают.....

Я моего фотаграфировал ему  было 20 дней ( на болгарский паспорт)

basilio

Изображение пользователя Елена Я..

Re: запись ребенка в загран паспорт в украинском консульстве ...

Девушки-украинки, 3-месячного ребенка точно фотографировать не надо, чтоб в паспорт вписали? Подруга моя спрашивает, завтра собирается в Милан.

Противоречивые сведения поступают.....

Изображение пользователя Mascha.

Re: запись ребенка в загран паспорт в украинском консульстве ...

 Вписання дитини у паспорт батьків

Для внесення даних дитини в паспорт одного (якщо один з них – громадянин України) або обох з батьків (якщо обоє – громадяни України) батьками особисто подаються наступні документи:

  1. заява з проханням вписати дитину в паспорт (підпис в заяві має відповідати підпису в закордонному паспорті);
  2. заява з проханням зареєструвати дитину громадянином України за народженням;
  3. дозвіл іншого з батьків на вписання дитини (якщо інший з батьків – громадянин України);
  4. паспорти обох батьків дитини в оригіналі;
  5. оригінал свідоцтва про народження дитини (certificato di nascita o estratto degli atti di nascita) або його нотаріально завірена копія; для вписання дитини в паспорт не є достатньою справка медичного закладу, де народилася дитина (attestazione di nascita);
  6. 2 фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см, якщо дитина старше 7 років;
  7. квитанція про оплату консульського збору.
УВАГА: присутність дитини при подачі батьками документів на її вписання в паспорт батьків (або одного з батьків) не обов’язкова.
УВАГА: Якщо для вписання Консульством дитини в паспорт приймаються до уваги certificato di nascita або estratto degli atti di nascita, то в Україні дійсним документом, який посвідчує народження дитини, є лише certificato di nascita, тобто свідоцтво про народження. Тому, вирушаючи з дитиною в Україну, пропонуємо мати з собою саме свідоцтво про народження дитини, апостильоване у префектурі за місцем народження дитини та перекладене українською мовою з обов’язковим засвідченням Консульством правильності перекладу.

Тільки в разі наявності на свідоцтві про народження штампа «апостиль» і засвідченого Консульством україномовного перекладу цей документ є чинним в Україні.

 

Якщо один із батьків – громадянин України, то дитина автоматично набуває українського громадянства, про що батькам консульський відділ безкоштовно надає відповідну довідку.

 

Якщо один з батьків – громадянин України, а другий – іноземець, заяву про вписання дитини у свій паспорт має подати лише громадянин України. Дозволу від громадянина/громадянки Італії на вписання дитини в паспорт громадянки/громадянина України не потрібно.

 

Для вписання дитини в паспорт заявник має сплатити по звичайному тарифу – 5 євро, по терміновому – 10 євро.

Настройки просмотра комментариев

Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".
Наверх страницы

Отели в Италии