Booking.com

тимчасова неможливість поїхати поновити пермессо і оформити контракт

Разместить рекламу на «Италия по-русски»
Изображение пользователя Веклин Галина.
З 2000-го року працюю в Італії, легалізована, на даний час знаходжусь на Україні. Форс-мажорні обставини не дають можливості поїхати поновити пермессо і зробити контракт. Завжди працювала на постійній роботі, завжди було персмессо, але на даний час необхідно 3-5 місяців знаходитись на Україні. Через місяць виходить термін поновлення пермессо. Чи можна щось зробити, щоб його не втратити?

Изображение пользователя amelinka.

Re: тимчасова неможливість поїхати поновити пермессо і оформити

ну черз границу вас должны пропустить пока действует содджиорно,но вы успеете  подать в срок на продление,не имея контракта?Мне кажеться вам уже надо выезжать.
Изображение пользователя Веклин Галина.

Re: тимчасова неможливість поїхати поновити пермессо і оформити

Cкажіть будь ласка, у мене закінчується термін пермессо 23-го числа цбого місяця. Коли я найпізніше можу їхати в Італію? Можна 20-го, чи там 22-го?
Изображение пользователя amelinka.

Re: тимчасова неможливість поїхати поновити пермессо і оформити

На карту ди содджорно надо нести контракт и куд и бустапагу ,но если у вас остался месяц до заканчивания соджиорно ,то вы не успеваете надо как минимум 3 месяца до конца содджорно,а если хотите продлить ,то вам надо возвращаться ,я как поняла вам надо ещё работадателя найти,а это не просто
Изображение пользователя Веклин Галина.

Re: тимчасова неможливість поїхати поновити пермессо і оформити

А карта ді соджорно зобов'язує платити контрибути так як пермессо ді соджорно?
Изображение пользователя Веклин Галина.

Re: тимчасова неможливість поїхати поновити пермессо і оформити

Моя дитина попала в лікарню і мені з ним потрібно дуже бути. Чи можна, якщо я пред’являю такий документ, зберегти мені ті 7 років, щоб я отримала карту? (Якщо я пізніше приїду)
Изображение пользователя Веклин Галина.

Re: тимчасова неможливість поїхати поновити пермессо і оформити

Дякую. А скажіть ще будь ласка які переваги Carta di soggiorno відносно пермессо di soggiorno?
Изображение пользователя Валерия Пиффари.
VIP-участник

Re: тимчасова неможливість поїхати поновити пермессо і оформити

Если нет контракта на работу, как и контракта на жилье - продление невозможно. Надо срочно что-то искать и отложить обстоятельства на Украине, чем потерять вид на жительство, который Вы столько лет продлевали. Вам, наверное, уже Carta di soggiorno полагается, если Вы с 2000 года продлеваете.
Изображение пользователя Веклин Галина.

Re: тимчасова неможливість поїхати поновити пермессо і оформити

Для того, щоб поновити пермессо недостатньо одного дня, тому що потрібно знайти роботу, оформити контракт. А це займе час. Чи можуть без контракту на роботу (контракт перервала листопад-місяць) поновити пермессо? Чи можуть на заміну старого пермессо видати документ, що дає право перетнути кордон на Україну? 
Изображение пользователя Валерия Пиффари.
VIP-участник

Re: тимчасова неможливість поїхати поновити пермессо і оформити

Я не знаю какие обстоятельства Вас держат на Украине, но мне кажется, что проще всего на один день(!) слетать в Италию, чтобы пролить вид на жительство, и улететь в тот же день назад, уже с квитанцией о пролении, чем выдумывать что-то, что неизвестно чем может кончиться.

Настройки просмотра комментариев

Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".
Наверх страницы

Отели в Италии